Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8
 

Bezpłatne szkolenie"Niepełnosprawność społeczna ,czyli zespół Aspergera i zaburzenia pokrewne

altPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Wrześni serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie pn. „Niepełnosprawność społeczna, czyli zespół Aspergera i zaburzenia pokrewne” organizowane przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Ukrytymi Niepełnosprawnościami im. Hansa Aspergera „NIE-GRZECZNE DZIECI”. Skierowane jest do osób pracujących z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi z zaburzeniami autystycznymi, jak również dla rodziców i opiekunów prawnych tych osób.
Szkolenie, w wymiarze 15 godzin zajęć teoretycznych, praktycznych i warsztatów, odbędzie się w dniach 19 - 20 września 2014 r. w siedzibie PCPR (parter, sala konferencyjna), planowane rozpoczęcia szkolenie w pierwszym dniu o godz. 14:00.
Warunkiem realizacji szkolenia jest uczestnictwo minimum 50 osób. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenia drogą elektroniczną Zainteresowanych prosimy o zgłoszenia drogą elektroniczną w terminie do dnia 10 lipca 2014 r. na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Program szkolenia